Studio Webmaster – lider în domeniul IT din Moldova, o echipă coerentă de specialisti.  Experiență pe piata IT 10 ani.

Printre clienții noștri sînt cele mai mari companii autohtone și internaționale.

Copywriter (in oficiu)

https://ru-ru.facebook.com/studiowebmastermd    - Gaseste-ne pe FACEBOOK!!!!

Studio Webmaster este în căutarea unui copywriter talentat!

RESPONSABILITĂŢI:
- Traducerea textelor din rusă în română
- Scrierea articolelor pentru web site
- Scriere si traducerea textelor
- Cunosterea limbii romana la nivel inalt - Obligatoriu!!!
- Scrierea articolelor pentru Mass Media

Cerințe de bază:
- Experiența în domeniul copywriter
- Cunoașterea tematicii IT
- Studii în domeniu (Jurnalism, Filologie, Limbi străine)
- Cunoasterea limbii române la nivel expert
- Capacitatea de a scrie texte pe diferite teme
- Punctualitate
- Responsabilitate
- Respectare deadline

Ce oferim noi:
- Lucru in oficiu confortabil
- Salariul decent (suma inițiala este determinata de rezultatele interviului);
- Revizuirea salariilor;
- O echipa tanara, energica;
- Bonusuri suplimentare (ceai, cafea, jocuri ...)

LA CV DE ATASAT TEXT (SCRIS PERSONAL!!!) LA 1000 SIMBOLURI, PE TEMA "CADOURI IN MOLDOVA".
In baza calitatii si corectitudinii textului scris se primeste decizia de invitatie la interviu.

Solicităm candidații, care corespund cerințelor de mai sus, să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: job@webmaster.md
In scrisoarea indicati poziția și salariul dorit, în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi luat în considerare.
Numai candidații selectați vor fi invitați la un interviu individual.

Transmiteți CV la adresa job@webmaster.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Копирайтер

Studio Webmaster • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Copywriter (rom)

Simpals • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть