Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Coordonator SM

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal. Aplică!

CERINȚE:
- Cunoasterea instrumentelor de promovare online pe platformele de Social Media;
- Cunoașterea și aplicarea instrumentelor de creare a contentului: instrumentele Adobe sau alte instrumente online;
- Cunoașterea tehnicilor și modalităților de promovare a campaniilor pe online;
- Cunoștințe de psihologie umană, abilități de negociere, diplomație, toleranță;
- Corectitudine și loialitate față de companie.

RESPONSABILITĂȚI:
- Realizarea și implementeazarea proiectelor de campanii de promovare și coordonarea desfășurarea lor;
- Promovarea mesajelor scrise sau vizualizarea în limita bugetului de SM;
- Executarea orice alte sarcini date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei.

EXPERIENŢĂ:
Minim 1 an într-o poziție similară sau 3 luni de probă în care demonstrează abilități extraordinare

OFERIM:
- Salariu motivant achitat la timp;
- Pachet social complet;
- Posibilitatea de creştere profesională;
- Pachet atractiv de beneficii;
- Graficul full time.

                          Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 060516065 sau expediați CV-ul la adresa electronică: Silvia.Paluta@felicia.md

Vă aşteptăm cu drag!
forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть