Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Republica Moldova, România, Polonia) angajează:

Coordonator Proiect

Beneficii oferite:
• Salariu de la 10000 lei net in dependenta de competentele posedate;
• Traininguri in domeniu si acces la una din cele mai mari bibliotece din oras;
• Pachet operațional (laptop, telefon + abonament);
• Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic;
• Oficiu in centru orasului pe str. Feredeului 12;
• Grafic de munca de luni pina vineri de la 8:30-17:30.

Descrierea postului:
• Coordoneaza cu proiectul, atit in Republica Moldova cit si in Romania;
• Formeaza planul de actiuni pentru a atinge targetul de vinzari;
• Participa la elaborarea strategiei de marketing;
• Negociaza cu partenerii de afaceri;
• Gestioneaza cu bugetul proiectului;
• Lunar pregateste dari de seama pentru conducere.

Cerinţe față de candidat:
• Studii superioare în domeniul marketingului;
• Abilitati de comunicare si stabilirea relatiilor cu Clientii interni si externi;
• Disponibilitatea de a pleca in deplasari;
• Experienta in calitate de manager.

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: cristina.samburschi@creavita.md
Telefon de contact: (+373)69085368
Disponibil pe viber si whatsapp

E-mail: cristina.samburschi@creavita.md
Telefon: (+373) 69085368

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть