Compania cu renume internațional Î.M. ROMPETROL MOLDOVA S.A. - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si Marii Mediterane, care activează în domeniul petrolier și de gaze:
În legătură cu modificarea structurii organizatorice și extinderea echipei Departamentului comercial al întreprinderii

Se anunță deschiderea pozițiilor de:

Coordonator magazine

Responsabilități principale:
- Coordonarea şi organizarea activităţilor de retail în cadrul magazinelor companiei Rompetrol Moldova;
- Planificarea şi coordonarea procesului de deschidere a noilor magazine;
- Analiza cifrelor pe vînzări în reţeaua de magazine;
- Lucrul cu furnizorii conform procedurii de achizitie;
- Ofera suport in rezolvarea oricaror reclamatii ale clientilor, furnizorilor;
- Monitorizeaza dezvoltarea pietii, concurenta locala etc.

Principalele cerințele față de candidați:
- Studii superioare;
- Experienta – minim 3 ani-experienta in pozitie similara constituie un avantaj;
- Cunoașterea limbilor romana,rusa,engleza-nivel incepator - obligatoriu;
- Posesor permis auto categoria B; constituie un avantaj;
- Cunostinte foarte bune Microsoft Office, Intellect soft, program 1-C;
- Aspect prezentabil și capacitatea de comunicare eficientă;
- Gîndire analitică, amabilitate, onestitate,

Compania ofera pachet salarial atractiv, in concordanta cu performantele obtinute si realizarea obiectivelor de vînzări.

Dacă aveți motivație și dorința de a lucra în echipa companiei noastre, trimiteti CV pe adresa: hrmd@rompetrol.com cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть