Companie tinara si dinamica cauta:

Coordonator Departament Vinzari

Compania ELLA ART GRUP SRL este în căutarea unui colaborator foarte important în echipa noastră.
Dacă ai experienţă vastă în vînzarea de servicii, în organizarea unui departament comercial, introducerea unei sisteme de vînzare pe termen lung, dezvoltarea bazei de date cu clienţi actuali şi atragerea altor noi, construirea unei echipe de vînzări, realizarea planului de vînzări, eşti invitat să aplici pentru acest post.

Despre serviciile prestate de companie poţi lua cunoştinţă pe următoarele site-uri: www.clounella.md

Candidatul Ideal:
- Studii superioare în Economie, Marketing, Administrarea Afacerilor, etc. (sunt un avantaj);
- Cunoaşterea mediului de afaceri ;
- Fluent să cunoască limba română, rusă;
- Cunoştinţe în utilizarea Excelului, CRM-ului, altui program specializat;
- Capacităţi organizare, adminstrare, analitice;
- Capacitate de comunicare şi relaţionare, construire şi motivare a echipei în cadrul departamentului;
- Atitudine pozitiva şi orientare spre rezultate;
- Abilitati de planificare;

Principalele responsabilitati:
- Managementul vinzarilor al companiei, inclusiv relatiile cu echipa de vinzatori;
- Gestionarea si aprofundarea relatiilor cu clientii permanenti;
- Atragerea clientilor noi;
- Atragerea resurselor financiare avantajoase pentru dezvoltarea companiei;
- Monitorizarea si analiza zilnica a indicatorilor de dezvoltare a companiei;
- Elaborarea, repartizarea sarcinilor, implimentarea si monitorizarea planurilor de dezvoltare a vinzarilor;
- Organizarea activitatilor de Analiza, Planificare & Gestiune Financiara;

Beneficii:
- Salariu motivant, bonusuri şi KPI direct corelate cu rezultatele obţinute;
- Pachet social complet;
- Oportunitati de cariera pe termen lung;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic de lucru;
- Echipă tînără;

Expediați CV-ul la adresa electronică: cadre2ag@gmail.com  , cu mențiunea ”Coordonator Departament Vinzari".

Doar candidații selectați vor fi contactați.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть