Content Manager

Companie specializată în comerțul online, angajează:

Companie specializată în comerțul online, angajează Content Manager.

Responsabilități de bază:

  • Adăugarea și actualizarea informației despre produse (descriere, specificații tehnice, poze etc.);
  • Editarea pozelor la necesitate;
  • Pregătirea textelor pentru pagina web.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor române și ruse;
  • Bună cunoaștere a gramaticii ambelor limbi;
  • Corectitudine, responsabilitate, punctualitate;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

Graficul de lucru este între orele 9.00 - 18.00 (o oră pauza de masa), de luni până vineri sau part-time, în dependență de disponibilitate.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: ana.n@mamico.md menţionînd (postul Content Manager).

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть