Studio Webmaster – principala companie IT din Moldova, cu capital moldo-german, lider în furnizarea soluțiilor IT pentru afaceri. Mai mult de 10 ani de experiență.

În lista noastră de clienți se regăsesc cele mai mari companii mondiale și locale.

Content Manager

                                          FACEȚI CUNOȘTINȚĂ CU NOI, ACCESÂND =>

VĂ PROPUNEM:

  •  Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Miron Costin 15/1 (în centrul sectorului Râșcani)
  •  Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.

CERINȚELE NOASTRE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:

  • Cunoașterea limbii române
  • Cunoașterea limbii ruse este un avantaj

RESPONSABILITĂȚILE PRINCIPALE:

  • Urmărirea conținutului site-ului, actualizarea permanentă a informației.
  • Redactarea și rectificarea materialelor, structurarea lor, inclusiv designul textului, a tabelurilor, etc.
  • Cercetarea lucrărilor concurenților, adică a site-urilor cu tematică, concept și conținut asemănător.

Trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa: job@webmaster.md
Indicați în subiectul scrisorii postul pentru care candidați

(în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi analizat)

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть