Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдавским капиталом (чем и гордимся :-) ), лидер в области предоставления IT-решений для бизнеса.

Опыт работы более 8 лет. В списке наших клиентов крупнейшие мировые и молдавские компании.

Content Manager

Dacă sunteți o persoana responsabilă, aspirați la indeplinirea calitativă a muncii, sunteți gata să primiți noi cunoștințe, doar in așa caz puteți deveni parte a colectivului nostru!

Avantajele companiei:
- Lucru în oficiu full-time;
- Studii complexe, formare avansată (traning-uri, seminare cu specialiști);
- Achitarea salariului la timp;
- Colectiv tânăr și prietenos;
- Angajare oficială;
- În oficiu este frigider cu mâncare;
- Compensare de 50% la sala de sport;
- Compania oferă: Playstation, aparat de joc, fotbal de masă, darts etc.;
- În birou există o bibliotecă cu cărți moderne;
- După 6 luni de activitate in companie, oferim posibilitatea de achiziționa tehnică, in tranșe;

Responsabilitati:
- Promovarea și popularizarea site-ului pe Internet.
- Dezvoltarea și susținerea conceptului de bază al site-ului.
- Urmărirea conținutului textului site-ului, actualizarea constantă a informațiilor.
- Executarea lucrărilor de editare și corectură a materialelor și structurarea acestora, inclusiv proiectarea textelor, tabelelor etc.
- Participarea la decorarea informatiilor plasate pe site impreuna cu Webmaster-ul.
- Cercetarea nevoilor și solicitărilor vizitatorilor site-ului.
- Urmărirea activității concurenților, adică a unor site-uri cu continut, teme si concepte similare.

Solicităm candidații, care corespund cerințelor de mai sus, să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: job@webmaster.md
In scrisoarea indicati poziția și salariul dorit, în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi luat în considerare.
Numai candidații selectați vor fi invitați la un interviu individual.

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть