SMM Manager

SMM Manager

Alăturați-vă echipei noastre prietenoase și participați la atingerea noilor culmi în domeniul imobiliar!
Căutăm un specialist talentat și determinat care va fi responsabil de promovarea proprietăților noastre pe rețelele sociale, crearea de conținut captivant și alte sarcini de marketing. Dacă sunteți pregătit de a crește profesional și  a vă lărgi portofoliul prin crearea de conținut creativ, atunci vă așteptăm la un interview!

Îți oferim:

  • Oportunitatea de dezvoltare profesională și avansare în carieră
  • Un colectiv plăcut și condiții de muncă confortabile
  • Salariu competitiv
  • Participarea la proiecte și evenimente captivante
  • Libertate în idei și în implementarea acestora
  • Program flexibil de lucru

Cerințele noastre față de candidat:

  • Experiență de lucru în SMM de cel puțin 2 ani
  • Cunoștințe avansate despre rețelele sociale și tendințele în marketingul digital
  • Abordare creativă în crearea de conținut
  • Abilitatea de a analiza datele și de a optimiza strategiile
  • Atenție la detalii și spirit de inițiativă
  • Dorința de a evolua și de a vă îmbunătăți abilitățile

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de promovare pe rețelele sociale
  • Crearea de conținut de calitate și captivant despre proprietățile imobiliare
  • Crearea și lansarea campaniilor de marketing pentru publicul țintă
  • Analiza rezultatelor campaniilor și ajustarea strategiilor
  • Cercetarea și analiza tendințelor din industria imobiliară pentru a genera idei de conținut relevante, actuale și atractive
  • Interacțiunea cu publicul prin intermediul platformelor sociale
  • Participarea la dezvoltarea acțiunilor de marketing și campaniilor publicitare

Alăturați-vă nouă pentru a aplica ideile în practică, pentru a evolua profesional și pentru a deveni parte a unei echipe de succes! Trimiteți-vă CV-ul  chiar acum pentru a seta un interview!

E-mail: hr@remark.md
0620 555 17

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть