Mama.md – forum unde fiecare femeie (uneori și barbații) poate găsi răspuns la orice întrebare. Aici gasiți păreri și comentarii obiective, discuții și online consultații ai specialiștilor.

Content-jurnalist Mama.md

Site: https://mama.md/
FB: https://www.facebook.com/mamamdweb/
instagram: https://www.instagram.com/mamamdcommunity

Responsabilitățile de bază:
- căutarea și publicarea articolelor pe site'ul mama.md;
- administrarea paginilor proiectului de pe rețelele de socializare;
- scrierea la comandă a articolelor exclusive;
- lucru cu managerul proiectului.

Cerințe:
- cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- utilizarea calculatorului și a internetului la cel mai înalt nivel;
- acuratețe, străduință, atenție și abilitatea de a delimita informația importantă.

Vă oferim:
- program de lucru: Luni-Vineri, de la 9:00 la 18:00;
- lucru în oficiu (str. I. Neculce, 5 (Buiucani)) SAU la domiciliu;
- angajare oficială, pachet social complet;
- ceai-cafea-covrigi, reduceri la sala de sport și alte bonusuri :)

Scrieţi-ne despre sine şi expediați CV la adresa  jobs@simpals.md    cu indicarea postului vacant "Content Mama"

E-mail: jobs@simpals.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть