Contabil(ă) în alimentație publică

Vinăria Chateau Cojușna angajează:

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii economice medii/superioare (contabilitate, economie, finanţe);
  • Cunoaşterea PC (1C 7 şi MS Excel);
  • Experienţă în domeniu minim 5 ani;
  • Capacitate de învăţare, gândire analitică;
  • Abilităţi de comunicare;
  • Responsabilitate;
  • Cunoaşterea limbilor române şi rusă.

Responsabilităţi:

  • Gestionarea și monitorizarea operațiunilor zilnice bancare;
  • Proceduri lunare ale exercițiilor financiare: vânzări-încasări, fișe de calculație;
  • Monitorizarea și analiza datelor contabile primare, evidență stocuri;
  • Recomandări pentru îmbunătățirea sistemelor și a procedurilor de evidență contabilă;
  • Ținerea evidenței contabile cu respectarea legislației în vigoare;.
  • Raportări fiscal și statistice.

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă şi dinamică;
  • Regim de lucru: Luni – Vineri , de la orele 9.00-18.00;
  • Detinerea de automobil personal constituie un avantaj:
  • Locul de munca Vinaria Chateau Cojusna, localitatea Cojusna.

Pentru mai multe detalii ne puteţi contacta: 068026656.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa hr@migdal.md.

E-mail: hr@migdal.md; info@migdal.md
Telefon: 068026656
Web: www.migdal.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть