Contabil(ă) (plăți)

Angajăm:

Scopul funcției: Asigurarea organizării corecte a evidenței contabile în conformitate cu prevederile Legii contabilității și actelor normative ce reglementează domeniul respectiv

Atribuțiile de bază includ:

  • inregistrarea corecta si la zi a incasarilor si platilor in lei si in valuta straina conform extraselor de cont in softul contabil (1-C);
  • contabilizarea operatiilor de capital, contabilitatea imobilizarilor, stocurilor, imprumuturilor si datoriilor, cheltuielilor si veniturilor
  • efectuarea operatiuni bancare (plati furnizori, plati trezoriale, etc.) si intocmrea setului de documente pentru platile electronice, licitatii;
  • monitorizarea și actualizarea informației în cadrul bugetelor aprobate
  • evidenta scadentelor de plata;
  • intocmirea si prezentarea tuturor rapoartelor fiscale si statistice.

Cerinte fata de candidat:

  • studii superioare de specialitate,
  • experiență în domeniul – minim trei ani,
  • capacitatea de a învața, concetrare, atenție, analiză şi sinteză
  • realizarea sarcinilor cu respectarea termenilor limită,
  • limbi cunoscute: româna, rusă,
  • cunoştinţe înalte de operare calculator PC și cunoștințe avansate a softului specializat (1C, Excel, , aplicatii informatice specifice desfaturarii activitatii).
  • deprinderea de a lucra cu aplicaţiile de mesagerie electronică (mesaje tehnice, apeluri vocale, video, documente, imagini şi materiale media) în mod individual şi în grupuri de utilizatori;
  • abilităţi de argumentare şi comunicare eficientă, elaborare a documentelor

Compania ofera:

  • pachet salarial și social stimulativ;
  • transport si alimentatie gratuita;
  • carieră într-o companie în plină dezvoltare;
  • mediu de lucru dinamic.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.com sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060576304.

E-mail: cadre@floreni.com
Telefon: (022) 66 70 84, 060576304

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть