Contabil - operator

Cooperativa de Intreprinzator Agrostoc anunţă competiție deschisă pentru funcția de:

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul economic;
  • Experienţă de muncă în domeniu, de cel puţin 1 an;
  • Cunoştinţe  în domeniul evidenţei contabile;
  • Cunostințe avansate PC (Microsoft Excel, Word);
  • Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C versiunea 8;
  • Abilităţi de analiză, organizare atent la detalii;
  • Cunoașterea limbilor româna și rusă.

Responsabilități:

  • Întocmeşte si tiparește Facturi fiscale în baza comenzilor;
  • Întocmirea documentelor contabile primare;
  • Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii;
  • Menţinerea evidenţei contabile privind mişcarea stocurilor de mărfuri şi producţie;
  • Menţinerea evidenţei contabile privind vînzările;
  • Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii.

Oferta:

  • Pachet salarial atractiv inclusiv bonusuri în funcție de performanțe;
  • Posibiliatatea de a participa la trainiguri;
  • Program de lucru Luni-Vineri de la 08.30 pînă la 17.30;
  • Oficiu modern în centrul capitalei.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa hr@agrostoc.md sau ne puteți contacta la numărul de telefon: 060302766.

E-mail: hr@agrostoc.md
Telefon: 060302766

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть