Contabil(ă)

Angajăm:

Contabil(ă)

Oferim:

  • Program: 5 zile pe săptămână, de la 8:30 la 17:30;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Angajare oficiala;
  • Posibilitate de a se instrui si de a creste profesional;

Avantajul nostru:

  • Posibilitate de crestere in cariera si experienta
  • Oficiu modern situat în sectorul Centru
  • Posibilitate de a munci intr-o echipa tinara si motivata;

Responsabilitati:

  • Întocmirea diverselor documente contabile primare;
  • Efectuarea operatiunilor de miscare a marfurilor;
  • Efectuarea operaţiunilor de casă;
  • Activitati de raportare;
  • Indeplinirea altor sarcini atribuite contabil sef;

Asteptarile noastre fata de candidat:

  • Studii superioare economice / contabile;
  • Experienta intr-o pozitie similara este binevenita;
  • Mentalitate analitica;
  • Abilitati de invatare inalta, responsabilitate, multitasking, rezistenta la stres;

Cea mai importantă așteptare:

  • Dorinta de a deveni un contabil inteligent (de a deveni contabil de vis)!

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita CV-ul cu indicarea in tema scrisorii- CONTABIL, pe adresa e-mail: o.capatina@melitax.md
Tel: 060077339
Site: www.melitax.md

E-mail: o.capatina@melitax.md
Telefon: 060077339
Web: www.melitax.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть