Angajăm:

Contabil

Responsabilitati:
Responsabil de inregistrare a operatiunilor economice in evidenta contabila in baza documentelor primare (mijloace banesti, intrarile si iesirile de bunuri/servicii, decont de avans, foi de parcurs, acte de achizitie).

Cerinte:

  • Studii superioare economice
  • Cunoaștinte in domeniul contabil si fiscal
  • Experienta de lucru în contabilitate
  • Abilitati profesionale de utilizare a calculatorul (experienta utilizarii 1C, MS Office, Internet, Clientbank)

Profilul Candidatului:

  • Persoana dinamica, pozitiva, responsabila si atenta
  • Abilitati de organizare si planificare
  • Comunicativitate

De ce Sebo:

  • Salariu competitiv
  • Pachet social complet
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala intr-o companie care se dezvolta dinamic
  • Integrarea intr-un mediu de lucru multicultural

Devino membru a unei echipe de viitor. Transmite CV-ul pe adresa hr@sebo.md

Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în lista scurta.

hr@sebo.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть