Contabil-șef

Un nou magazin din Chișinău „SPORTLANDIA” anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Cerințe:

  • capacități analitice, onestitate, responsabilitate, atenție;
  • studii economice superioare;
  • experiență de cel puțin 3 ani în domeniu;
  • bune cunoștințe de operare PC;
  • avantaj - cunoașterea programului Universal Accounting;
  • cunoașterea legislației RM în domeniu;
  • fluență în limba de stat și rusă.

Responsabilități principale: ținerea corectă și responsabilă a evidenței contabile.

Garantăm: colectiv de profesionaliști, dezvoltarea pe plan profesional, salariu motivant,  reduceri corporative.

Dacă doriți sa faceți parte din echipa noastră expediați CV-ul la adresa: hr@ab.md cu specificarea postului pentru care aplicați.

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.

hr@ab.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть