Fujikura Automotive MLD este Lider Mondial în domeniul Automotive -  de producere a cablajelor auto, cu sediul principal în Japonia. Activează pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016.
Suntem orientaţi spre Calitate, Siguranţă şi Dezvoltare.

Fujikura Automotive MLD is looking for:

Contabil

Cerinte de baza:
• Studii superioare in domeniu;
• Cunostiinte solide contabilitate si Excel;
• Bune cunostinte de legislatie contabila si fiscala;
• Gandire analitica;
• Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
• Dorinta de perfectionare continua.
• Experienta minim 1-3 ani.
• Limba romana, rusa, engleza – nivel mediu;

Responsabilitati:
• Organizeaza si asigura efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor in contabilitate, cronologic si sistematic, potrivit planurilor de conturi si normelor legale emise de institutiile de reglementare legala;
• Asigura intocmirea si arhivarea documentelor justificative si a registrelor contabile, conform legislatiei in vigoare;
• Participa la organizarea si prezentarea de informatii si documente catre auditul financiar si intern al companiei;
• Indeplineste si atributii necesare in cadrul activitatii departamentului financiar contabil;

Oferim:
- Mediu de lucru modern si colectiv tanar;
- Oportunitati reale de evolutie in cariera;
- Pachet social

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul pe adresa chisinau.recruting@eu.fujikura.com
Veti fi contactat pentru un interviu in cazul in care va potriviti cu cerintele postului.
Va multumim!

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть