Compania Internațională Iute Credit este mereu în creștere și are nevoie de tine, de cel mai bun dintre care se regăsesc la noi.

Contabil

                               Contabilul va asigura cea mai bună desfășurare a activității de Contabil
                                              în domeniul Financiar pentru dezvoltarea companiei.

Candidatul ideal:

  • Are studii superioare în domeniul financiar;
  • Are experiența în domeniul contabil - minim un an;
  • Cunoaște legislația fiscală;
  • Nu-i lipsește organizarea, atenția și dorința de a lucra;
  • Este un bun utilizator al PC inclusiv 1C (v8.2) și MS Office;
  • Este vorbitor fluent de limba română, cunoaște limbii rusă și engleză (avantaj).

Responsabilități principale:

  • Întroduce informaţia primară în sistemele de evidenţă contabilă ale companiei;
  • Verifică şi arhivează documentele contabile atât pe suport de hîrtie cât și în format electronic;
  • Contribuie la colaborările financiare cu debitorii companiei;
  • Duce evidența contabilă a deplasărilor de serviciu și a adunărilor legate organizate în cadrul companiei;
  • Înregistrează corect și la timp tranzacțiile economice, respectă perioada de închidere a bilanțului contabil.
 Noi oferim:
  • Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional alături de cei mai buni specialiști;
  • Un grafic de muncă full time;
  • Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri;
  • Salariu ATRACTIV.

Dacă dorești să susții succesului nostru atunci APLICĂ ACUM,

 trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть