Reteaua de magazine INSTRUMENTE.MD - Nr.1 din Moldova in comercializarea produselor din categoriile de scule mici si mijlocii si electrocasnice mici (conform sondajelor la cel mai bun raport de calitate – pret, cu cel mai înalt nivel de servicii de vinzare, livrare, și mentenanță tehnică) anunta concurs pentru următoarele posture vacante:

Contabil-șef

Responsabilități:
- Pregătirea balanței de verificare lunare;
- Efectuarea și verificarea operațiunilor contabile pentru o raportare corecta la timp;
- Pregătirea rapoartelor in conformitate cu legislația în vigoare;
- Colaborarea cu auditorii, băncile, alte instituții;
- Elaborarea și revizuirea politicilor contabile;

Cerinte:
- Cunoasterea limbilor romana si rusa;
- Studii superioare în Contabilitate sau Finanţe;
- Experiența, preferabil in domeniul vînzărilor sau producție – minim 3 ani;
- Cunoașterea obligatorie a reglementărilor naționale din domeniu (SNC, Legea Contabilității, Cod Fiscal etc.),  cunoașterea GAAP, IFRS - constituie un avantaj;
- Cunoștințe avansate PC, 1C, Excel, Word etc.;

Conditii:
• Salariul va fi discutat cu candidatul în timpul interviului;
• Program de lucru: Luni-Vineri 8.30-17.30;
• Condiții de lucru confortabile;

Calitati:
- Proactivitate; dinamism; initiativa; spirit de echipa;
- Persoana activa, orientata spre rezultat, cu abilitati organizatorice si responsabila!

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze un CV + Foto in atentia Departamentului
Resurse Umane la adresa de
email: hr@instrumente.md, tel. 078833304

E-mail: hr@instrumente.md
Telefon: 078833304

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil șef

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Contabil șef adjunct

Zikkurat-Market • Сегодня, Кишинев

Contabil-Șef

Medpark • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию