COQUETTE este un brand de încălțaminte născut în Moldova, ce oferă cele mai stilate modele de încălțăminte de dame la prețuri accesibile. Lanțul de magazine COQUETTE se dezvoltă atât pe plan național, cât și internațional.

Contabil Șef

Principalele responsabilități:
▪ Organizarea, controlul și gestionarea evidenței contabile și fiscale;
▪ Corectitudinea evidentei de înregistrare a documentelor primare, salarizare, deplasare, taxe etc.
▪ Elaborarea, pregătirea și prezentarea la timp a rapoartelor și darilor de seama;
▪ Controlul achitarilor catre furnizori si contractanti;
▪ Monitorizarea modificărilor legislației contabile și fiscale în vigoare;
▪ Controlul creanțelor și a datoriilor;
▪ Coordonarea și verificarea subordonaților;
▪ Lucrul cu organele de control.

Cerințe:
▪ Studii superioare de specialitate;
▪ Experienta în comerț (preferabil și în producție)
▪ Cunoașterea tuturor domeniilor de contabilitate și fiscală;
▪ Persoană atentă la detalii, rezistentă la stres, de înalta performantă, responsabilă;
▪ Capacitate înaltă de analiză și argumentare a propriei viziuni.

Poziția respectivă prevede contract de muncă cu normă întreagă.

Persoanele care doresc să devină parte a echipei COQUETTE sunt invitate să ne contacteze
Tel: +373 68180963
Email: coquettemoldova@gmail.com

Tel: +373 68180963

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil șef

Blinoff • Вчера, Кишинев

Отправить CV

Contabil

IuteCredit • Вчера, Кишинев

Бухгалтер

Meldava Grup • Вчера, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть