COQUETTE este un brand de încălțăminte născut în Moldova, ce oferă cele mai stilate modele de încățăminte de dame la prețuri accesibile. Lanțul de magazine COQUETTE se dezvoltă atât pe plan național cât și internațional.

Contabil Sef

Poziție full-time

Principalele responsabilităţi:
▪ Organizarea, controlul si gestionarea evidentei contabile si fiscale;
▪ Corectitudinea evidentei de inregistrare a documentelor primare, salarizare, deplasari, taxe, etc.;
▪ Elaborarea, pregatirea si prezentarea la timp a rapoartelor si darilor de seama;
▪ Controlul achitarilor catre furnizori si contractanti;
▪ Monitorizarea modificarilor legislatiei contabile si fiscale in vigoare;
▪ Controlul creantelor si a datoriilor;
▪ Coordonarea si controlul subordonatilor
▪ Lucrul cu organele de control.

Cerinţe:
▪ Studii superioare de specialitate;
▪ Experienta in comert (preferabil si in producere)
▪ Cunoasterea tuturor domeniilor de contabilitate si fiscala;
▪ Persoana atenta la detalii, rezistenta la stres, de inalta performanta, responsabila;
▪ Cu capacitati inalte de analiza si argumentarea punctului sau de vedere.

Persoanele care doresc să devină parte a echipei COQUETTE sunt invitate să ne contacteze:

Tel.: +373 60111229
Viber/Whatsapp: +40 743 94 99 88
Email: coquettemoldova@gmail.com

Viber/Whatsapp: +40 743 94 99 88

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil șef

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Contabil

Diolsem SRL • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!