Contabil Șef - AVISELECT s. Bulboaca, Raionul Anenii Noi

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Responsabilități:

  1. Organizarea lucrului departamentului contabil;
  2. Organizează și efectuează în mod eficient activitatea financiar-contabile în conformitate cu dispozițiile legale în vigoare și cu normele contabile.
  3. Organizează păstrarea documentelor justificative ,a registrelor și bilanțurilor contabile;
  4. Întocmirea rapoartelor lunare ,trimestriale,anuale către instituții de stat .
  5. Asigură și răspunde de îndeplinirea la termen a obligațiilor societății față de bugetul statului în conformitate cu dispozițiile legale în vigoare (taxe și impozite).

Cerințe:
     - Studii superioare în domeniul contabilității;
     - Abilității bune în utilizarea PC și cunoștințe avansate a softului specializat (1Cv 7,8 Excel, etc);
Calități:
     - Corectitudine, tenacitate, seriozitate în relațiile interpersonale de serviciu;
     - Spirit analitic, atenție la detalii, acuratețe și transparență;
     - Responsabilitate, perseverență, capacitate de învățare rapidă;
Vă oferim:
     - Angajare oficială;
     - Salariu motivant (mărimea căruia va depinde de rezultatele interviului pe care îl veți susține);
     - Pachet social integral;
     - Oportunități de dezvoltare profesională;
     - Loc de muncă într-o companie stabilă pe piață;
     - Lucru într-o echipă profesionistă;
     - Condiții bune de muncă;
     - Participarea la evenimente corporate;
     - Atmosferă plăcută de lucru și colectiv prietenos;
Trebuie să știi că Holdingul ,,Customagic” este specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, fiind unic de acest gen pe piața Republicii Moldova. Credem că putem oferi oportunități de dezvoltare candidaților, ulterior angajaților noștri.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil

IuteCredit • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Operator-Contabil

Jardi Market • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через