Compania de recrutare "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său, este în căutare de candidați pentru următorul post vacant:

Contabil șef adjunct

Unul din principalii actori pe piața serviciilor de consultanta juridică din RM este în căutarea unei persoane pentru completarea postului vacant de contabil, funcție în subordonare față de contabilul-șef.

Cerințe:
- Cunoștințe practice in domeniul contabilității (cunoașterea conturilor de baza pentru activitatea comerciala si activitatea de prestări servicii)
- Cunoașterea programului de contabilitate 1C;
- Studii (de specialitate - contabilitate) superioare sau cursuri de calificare
- Cunoaștere obligatorie a limbii române și limbii ruse;
- Experiență în poziția de contabil sau ajutor contabil șef de la 3 ani
- Experiența în companii intonaționale de audit ar fi un avantaj

Responsabilități:
- Evidența documentelor de contabilitate primară;
- Eliberarea facturilor, lucrul cu contractele
- Introducerea în sistem a informației contabile
- Pregătirea rapoartelor lunare interne
- Pregătirea informației contabile necesare pentru rapoartele financiare

Calități:
Punctualitate, responsabilitate, amabilitate.

Condiții:
- oficiu modern, str. Pușchin
- program de lucru full time;
- pachet social;
- salariu competitiv - in funcție de experiența si calificări

Candidații interesați sunt invitați să transmită CV-ul la adresa recrutare@simplehr.md , indicând codul postului vacant CT12.
forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть