Compania

“ZIKKURAT - MARKET”

anunţă concurs pentru funcţia de:

Contabil șef adjunct

Cerințe fata de candidat:

  • studii economice în domeniul contabilității;
  • experiență într-o funcție similară de cel puțin 3 ani;
  • cunoștințe temeinice de operare PC (aplicațiile MS Office; 1C 7.7);
  • experiență în perfectarea raportarilor contabile (fisc, CNAS, statistica etc);
  • abilități înalte de analiză și sinteză;
  • grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
  • persoană onestă, perseverentă, orientată spre performanță și rezultat.
Responsabilități de bază:
  • Organizarea, controlul și gestionarea evidenței contabile și fiscale;
  • Corectitudinea evidenței de înregistrare a documentelor primare, salarizare, deplasări, taxe, etc.;
  • Elaborarea, pregătirea și prezentarea la timp a rapoartelor și dărilor de seamă;
  • Monitorizarea modificărilor legislației contabile și fiscale în vigoare;
  • Controlul creanțelor și a datoriilor.
Compania oferă:
  • Program de lucru 5/7;
  • Mărimea salariului începînd cu 12 000 MDL;
  • Oportunități pentru dezvoltarea carierei;
  •  Întreg pachet social conform legislației RM.
Notă:  În tema scrisorii indicaţi postul la care candidaţi.
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu!

E-mail: hr@market.zikkurat.md

Telefon: (022) 577 002

                068 40 14 40

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil șef

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Contabil

Diolsem SRL • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть