RABOTA.MD este cel mai cuprinzător site din Moldova privind căutarea locurilor de muncă și recrutarea personalului. Cautăm o persoană care să se alăture echipei noastre și să ocupe poziția de:

Contabil-șef (10.000 lei + )

Obiectivul postului / Responsabilități:

Pentru cîteva societăți din cadrul grupului:
- Organizează evidența contabilă conform legislației în vigoare, în concordanță cu sistemul organizatoric intern
- Întocmește și prezintă rapoartele și declarațiile fiscale ale societăților
- Verifică și înregistrează documentele primare (facturi clienți, deconturi, etc.)
- Elibereză contracte și acte de confirmare a lucrărilor efectuate
- Expediază documentele prin poștă
- Efectueaza reconcilieri, verificări, confirmări de sold cu clienții și furnizorii
- Menține legătura cu clienții în vederea oferirii/verificării informațiilor

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor rusă și română
- Experiență profesională de cel puțin 2 ani
- Background solid de contabilitate, raportare și cunoștințe fiscale
- Studii superioare economice sau contabile
- Capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informațiilor
- Atenție la detalii, responsabilitate și capacitate de autoorganizare
- Abilitate de multitasking

Condiții:
- Program de lucru 9:00-18:00, de luni pînă vineri (str. Ștefan cel Mare 65)
- Salariu 10.000 lei cu potențial real de creștere
- Colectiv prietenos dar colegial
- Atmosferă prietenoasă și mediu de lucru profesionist
- Jobul perfect pentru dezvoltarea carierei

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: office@mantis.md

E-mail: office@mantis.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть