ÎMCA ”Grawe Carat Asigurări S.A. angajează, pentru sediul central Chişinău:

Contabil pe Raportare

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Studii superioare în contabilitate;
- Experienţă de lucru în domeniu, minim 3 ani;
- Cunostinţe aprofundate in domeniul evidenţei contabile, legislatiei fiscale si a legislatiei muncii;

- Cunoașterea Programului SAP si a standartelor internaționale de raportare financiară reprezintă un avantaj;
- Cunoaşterea perfectă a limbilor română si rusă; engleză la nivel avansat;
- Cunoştinţe avansate de operare la PC : Word, Excell, Outlook;
- Nivel înalt de responsabilitate si confidențialitate;
- Spirit analitic, atenție la detalii, acuratețe, transparență;

Responsabilități:
- Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor;
- Elaborarea Rapoartelor Statistice;
- Elaborarea Actelor de prestari servicii privind serviciile de intermediere
- Supravegherea procesului de salarizare, cheltuieli, etc.

Oferim:
• Program deplin de lucru;
• Pachet salarial atractiv;
• Oficiu în centrul orașului;
• Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
• Posibilităţi de promovare, participare la training-uri.

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul însoţit de o fotografie recentă şi o scrisoare de intenţie, în română pe adresa electronică: job@grawe.md

Vă rugăm sa indicati in subiectul Email-ului: „CV pentru funcţia de Contabil”

Candidaţii care corespund cerinţelor mentionate vor fi contactaţi.

job@grawe.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil șef

Blinoff • Вчера, Кишинев

Отправить CV

Contabil

Melitax Grup • Вчера, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть