Angajăm:

Contabil la uzină de producere

ZERNOFF Ethanol este cel mai mare producător de alcool etilic din Moldova și una dintre cele mai mari fabrici din regiunea Mării Negre și vă invită în echipa sa.

Noi oferim:

  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Orarul de lucru de la 8:00 – 17:00, cinci zile în săptămînă;
  •  Locul de muncă în sectorul Botanica ( Muncești 793/2);
  • Angajare oficială cu toate beneficiile incluse.

Responsabilități

  • introducerea documentelor și a datelor primare în programa 1C;
  • controlul asupra corectitudinei introducerii datelor în programa 1C;
  • evidența operațiunilor casiere și evidența eliberării și comercializării produselor finite;
  • formularea rapoartelor lunare.

Cerințe către candidat:

  • Orientat spre rezultat;
  • Studii medii speciale sau superioare de specialitate;
  • Experință de lucru;
  • Cunoșterea programei 1C;
  • Cunoașterea limbii române și limbii ruse.
Doar candidaţii care corespund profilului comunicat vor fi contactaţi.

E-mail: hr@zernoff.md

Telefon:  062162379, 078880080

Site: http://zernoff.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через