Lucru stabil pentru cei ce pretuesc siguranta si relatiile calde in colectiv si care doresc sa-si puna in valoare experienta si abilitatile.

CasaMorosan – lider in vanzarea angro a rechizitelor pentru scoala si oficiu in R.Moldova si Romania, este o companie in continua dezvoltare. Pasiunea pentru ceea ce facem, inovatia si entuziasmul sunt cuvintele-cheie care stau in centrul echipei noastre. Pentru biroul nostru din Chisinau, cautam:

Contabil evidenta primara /casier

Esti candidatul ideal pentru noi daca:

  • ai absolvit, sau esti in curs de absolvire a facultatii si iti doresti sa lucrezi intr-un job in care sa te dezvolti;
  • esti ambitios si dornic sa inveti cat mai multe lucruri noi;
  • comunici cu usurinta, oral si in scris, atat in limba romana cat si rusa;
  • detii abilitati de a negocia si de a convinge;
  • esti atent(a) la detalii, poti sa organizezi si sa pastrezi evidenta mai multor activitati in paralel;
  • iti place sa fii activ(a), sa ai initiativa sa sa rezolvi lucruri;
  • ideal, ai deja un minim de experienta in lucru cu documente contabile, comenzi, relatii cu clientii;

Responsabilitati:

  • Verifici corectitudinea intocmirii documentelor de evidenta contabila;
  • Raspunzi de tinerea corecta a evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie, lucrezi cu registrul de casa;
  • Incasezi sumele de bani, in prezenta persoanelor care platesc si intocmesti corect si la zi chitantele pentru sumele incasate;
  • Eliberezi numerar din casierie numai in baza unei dispozitii de plata semnata de catre directorul financiar sau de catre conducatorul unitatii;
  • Gestionezi arhiva documentelor contabile primare, fiscale si nefiscale aferente punctului de lucru;
  • Lucrezi cu creantele
  • Intocmesti rapoarte de activitate periodice: zilnice, saptamanale, lunare
  • Participi activ la toate trening-urile si cursurile organizate in interiorul companiei si de catre partenerii de business;

De ce sa vii in echipa noastra?

Pentru ca alaturi de noi poti sa cresti si sa te dezvolti. Vei avea un salriu fix, dar si bonusuri de performanta. Lucram cu clienti care ne provoaca constant si ne inspira sa devenim din ce in ce mai buni. Asa ca invatam cu totii! Biroul nostru este primitor si cald si nu te vei simti pierdut intr-o mare «uzina». Suntem o echipa faina, seriosi cu munca, dar si gata sa rada oricand la o gluma buna.

Daca esti o persoana entuziasta, pozitiva si competitiva, careia ii plac provocarile, atunci asteptam cu mare interes CV-ul tau pe adresa: hr@flo-master.md

hr@flo-master.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через