Angajăm:

Contabil / Consultant 1C

Distribuitorul oficial al produselor de program 1C în Republica Moldova caută un consultant 1C.

Locația postului: sectorul Botanica, str. Aron Pumnul, 133/1.

Program de lucru: 9.00-18.00, de luni pînă vineri.

Salariu: de la 5 000 lei.

Responsabilități:
- realizarea prezentărilor liniei de produse 1C;
- oferirea de consultații clienților cu privire la utilizarea produselor 1C;
- elaborarea caietelor de sarcini pentru programatori, testarea produselor și oferirea lor clienților;
- instruirea clienților în utilizarea produselor 1C.

Cerințe de bază față de candidați:
- cunoașterea bazelor evidenței contabile;
- experiența în utilizarea produselor 1C este binevenită, dar nu obligatorie;
- atenție și capacitatea de a asculta;
- responsabilitate și punctualitate;
- cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse.

Condiții de muncă:
- birou confortabil în sectorul Botanica;
- program de lucru: 9.00-18.00 (cu pauza de masă de o oră);
- ceai, cafea oferite de companie;
- remunerare atractivă (salariu fix + sistemul de bonusuri; mărimea salariului inițial va fi stabilită în urma interviului).

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hotline@1cmd.md  cu specificarea „Expert”.

E-mail: hotline@1cmd.md
Telefon: 079750730, 022-846888

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil șef

Blinoff • Вчера, Кишинев

Отправить CV

Contabil

IuteCredit • Вчера, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть