Căutăm:

Contabil-casier

Dafnis Group este un grup de companii cu diverse activităţi internaţionale, care au ca scop să presteze servicii de înaltă calitate la preţ accesibil şi rezonabil clienţilor săi.

În prezent oferim oportunitatea de angajare celor care doresc să lucreze în calitate de CONTABIL-CASIER în cadrul Dafnis Group.

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare (economie/contabilitate);
- Abilităţi operare programa 1C;
- Cunoaşterea limbilor: română și rusă, cunașterea limbii engleze constituie un avantaj;
- Responsabilitate, sârguinţă, sociabilitate și dorința de a lucra in echipă;
- Experienţă în domeniu( este binevenită).

Responsabilităţi:
- Lucrul cu numerarul (recepţionarea şi eliberarea numerarului)
- Întocmirea zilnică a Registrului de casă;
- Întocmirea documentelor primare (emiterea facturilor fiscale, cecurilor);
- Și alte lucruri interesante.

Lucrând la Dafnis Group vi se va oferi: un salariu şi un mediu de lucru motivant, o echipă tânără, aprecierea muncii, dar şi dezvoltare personală!

Așteptăm CV-ul dumneavoastră la adresa de mail Moldova@dafnisgroup.com

Vom fi bucuroşi să vă alăturaţi echipei noastre!

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil - casier

Meat House • Вчера, Кишинев

Отправить CV

Maicom • Вчера, Кишинев

Nipon Auto • Вчера, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть