Clubul de fitness modern de nivel european „Max Fitness” dorind să-și extindă afacerea angajează:

Contabil/Бухгалтер

Suntem în căutare de candidați energici, punctuali, responsabili pentru postul vacant de CONTABIL.

Obligațiuni:

-  prelucrarea documentației primare;
- întocmirea documentației curente și de raportare;
- pregătirea rapoartelor statistice și fiscale;
 - ealizarea activității de evidență contabilă;

-  evidența mișcărilor valorilor materiale
- efectuarea lunară a totalurilor, întocmirea și prezentarea dărilor de seamă;
- evidența personalului (în programul 1C);
- lucrul cu aparatul de casă, evidența jurnalului de încasări și plăți;
- evidența datoriei debitoare și a datoriei creditore, evidența decontărilor cu furnizorii.

Cerințele noastre sunt:
- studii superioare de profil (economie, contabilitate, finanțe);
- experiență de cel puțin 3 ani într-o poziție similară;
- bune cunoștințe de utilizare a PC programelor (MS Office,1C, 8.3) – obligatoriu.
- cunoașterea limbilor romînă și rusă.

Oferim:
- posibilitatea de a activa în cadrul unei companii prospere
- salariul atractiv;
- o atmosferă cît se poate de caldă în colectiv;
- angajare oficială în cîmpul muncii.

Vă rugăm să expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: olga.tipordei@zendomedia.md
Interviurile vor avea loc doar după evaluarea CV-urilor! Informații la telefon nu se oferă.

Мы ищем энергичных, пунктуальных и ответственных кандидатов не должности БУХГАЛТЕРА
Основные цели и задачи:
- Учет первичных бухгалтерских документов;
- Учет движения материальных ценностей
- Умение работать с приходно-расходными документами;
- Ежемесячная оценка итогов, подготовка и представление отчетов;
- Учет персонала в программе 1 С
- Умение работать с кассовым аппаратом, заполнение журналов ККМ;
- Учет дебиторской и кредиторской задолженностей;

 Ожидания от кандидата:
- Высшее образование (бух. учет, экономика, финансы);
- Практическое использование и знание офисных программ PC(MS Office,1C, 8.3) – обязательно.
- Опыт не менее 3 лет;
- Знание русского и румынского языка;

Мы предлагаем:
- возможность работать в процветающей компании
- достойная з/п;
- дружелюбный коллектив;
- официальное трудоустройство.

Просим выслать свои CV с фотографией на электронный адрес: olga.tipordei@zendomedia.md
Только выбранные кандидаты будут приглашены на собеседование.
Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть