Reteaua de farmacii "Felicia" anunta concurs privind suplinirea functiei vacante de:

Consultant-vînzător produse cosmetice, optice în (Magdacesti/Orhei/Gratiesti)

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal. Aplica!

CERINTE:

  •  studii superioare finisate;
  •  persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
  •  prezentarea ofertelor;
  •  orientare către clienţi şi către rezultate.

RESPONSABILITATI:

  •  consultarea și îndrumarea clienţilor;
  •  promovarea şi vânzarea produselor cosmetice / optice;
  • informarea clienţilor despre promoţii şi acţiuni;
  • gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.

OFERIM:

  •  salariu motivant achitat la timp;
  •  pachet social complet;
  •  Posibilitatea de creştere profesională;
  •  Pachet atractiv de beneficii.
  • Graficul full time, 2 peste 2 .

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la nr. telefon: 069 566 350 , sau CV-ul Dvs. la adresa electronică: Anastasia.Ciorba@felicia.md

Vă aşteptăm cu drag!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть