Consultant-Vânzător Optica în or. Chișinău (sector Ciocana) și or. Hîncești

OPTICA "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

OPTICA Felicia este o rețea prezentă pe teritoriul Republicii Moldova. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, prezentând o gamă largă de produse Optice: rame de ochelari, ochelari de soare, lentile de contact și accesorii. Mai mult, specialiștii noștri calificați, medici oftalmologi, sunt gata să-ți ofere o consultație la cel mai înalt nivel.

Te așteptăm să ne cunoaștem și să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal.

CERINȚE:

  • persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
  • experiență de muncă într-un domeniu similar, este binevenit;
  • orientare către clienţi şi rezultate.

RESPONSABILITĂȚI:

  • consultarea și îndrumarea clienţilor;
  • promovarea şi vânzarea produselor optice;
  • informarea clienţilor despre promoţii şi acţiuni;
  • gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.

OFERIM:

  • curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
  • salariu motivant;
  • pachet social complet;
  • posibilitatea de creştere profesională.

Telefon de contact: 068 944 990
e-mail: alina.oprea@felicia.md

e-mail: alina.oprea@felicia.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть