Consultant/ă vânzări obiecte sanitare, 15 000 - 30 000 MDL

Responsabilități:

  • Promovarea și comercializarea mărfii companiei;
  • Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
  • Crearea ofertelor pentru clienți;
  • Supravegherea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor.

Cerințe:

  • Studii superioare Tehnice sau Economice (constituie un avantaj);
  • Abilități de a prezenta, negocia și convinge;
  • Abilități de comunicare cu clienții;
  • Dorința de dezvoltare, capacitatea de a învăța lucruri noi;
  • Persoană responsabilă, activă, orientată spre rezultat, abilități organizatorice;
  • Experiența în vânzări va constitui un avantaj;
  • Utilizator PC (Microsoft Office, Internet);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Care sunt benefiiciile angajaților Simplex?

  • Posibilitatea de a-ți manifesta la maxim abilitățile și de a le pune în practică;
  • Dezvoltare profesională permanentă, echipă dinamică, într-o companie modernă;
  • Salariu competitiv (15 000 -  30 000 MDL);
  • Mediu de lucru îndrăzneț și un sistem de management contemporan;
  • Colegi responsabili, atrăgători și motivați;
  • Team-building.

Expediază CV- ul perfectat cu indicarea postului pentru care aplici pe email-ul personal@simplex.mdViber: +373060502571.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Vă așteptăm la Simplex!

E-mail: personal@simplex.md
Tel.: +37360502571

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть