Consultant Financiar

 PfB Collection este o echipă de profesioniști în domeniul colectării creanțelor. Noi restabilim echilibrul de interese al tuturor participanților al sistemului financiar. Noi tindem să devenim un vector important în recuperarea creanțelor cu dezvoltarea unei abordări civilizate.
Suntem în căutarea a unui bun specialist în domeniul recuperării creanţelor.

Te aşteptăm în echipa noastră dacă ai:

  • Scop de a câștiga mulți bani
  • Putere de convingere
  • Experientă în colectarea creanţelor (reprezinta un avantaj)
  • Studii universitare (complete sau incomplete), de dorit în domeniul Juridic sau Economic
  • Eşti bine organizat şi responsabil

Responsabilitati:

  • Gestionarea unui portofoliu de clienţi
  • Contactarea telefonică a debitorilor şi informarea lor cu privire la creanţe
  • Negocierea condiţiilor de plată conform procedurilor interne
  • Monitorizarea respectării înţelegerilor de plata

Beneficii:

  • Salariu atractiv în raport cu efortul depus (cît mai multe încasări, cu atit mai mare este salariul tău)
  • Dezvoltare profesională permanentă (traininguri iniţiale şi pe parcursul angajării)
  • Grafic de lucru 09:00-18:00 Luni-Vineri
  • Angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin
  • Condiții confortabile de lucru într-un oficiu modern.

Aşteptăm să ne vedem la interviu! Aplică mai jos CV-ul  sau la adresa hr@pfbc.md.
 PfB Collection
Str. Alba Iulia 75, Chişinău, Moldova
Web: https://pfbc.md/ru
*Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către PfB Collection.

Telefon: 060500522

E-mail: hr@pfbc.md

Web: https://pfbc.md/ru

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через