„Family Finance” SRL este o organizație de creditare nebancară specializată în
oferirea creditelor mici de consum. Compania are statut internațional și
își desfășoară activitatea în Ucraina și Georgia. Cei peste 1 000 de angajați
care activează în 70 de subdiviziuni regionale din Ucraina și Georgia
zilnic muncesc pentru a le oferi clienților servicii de calitate și acces imediat la
resurse financiare. Misiunea companiei este de a construi relații pe termen lung
cu angajații, clienții și partenerii bazate pe încredere, un grad înalt de profesionalism, responsabilitate personală și înțelegere reciprocă. În prezent avem nevoie de noi colegi pentru noua noastră filială din Republica Moldova.

Consultant credite (toate zonele țării)

Cerințe:
1. studii medii de specialitate, superioare incomplete, superioare;
2. experiență în domeniul creditelor de consum, vînzărilor, relațiilor cu clienții în orice domeniu;
3. abilități de comunicare;
4. capacitatea de a studia rapid produse noi;
5. precizie în raport cu banii;
6. orientare către rezultate, capacitate sporită de muncă;
7. dinamism, atitudine pro-activă;
8. spirit de inițiativă, atenție, responsabilitate, conștiinciozitate.

Responsabilități:
1. evaluarea capacității de plată a clienților;
2. încheierea contractelor de împrumut cu clienții;
3. încasarea săptămînală a plăților scadente de pe împrumuturi;
4. dezvoltarea bazei de date cu clienți;
5. asistența consultativă a clienților existenți;
6. participare la activitățile promoționale organizate de companie.

Condiții de muncă:
1. posibilitatea de a activa în cadrul unei companii stabile de succes și a avea un salariu competitiv;
2. program de lucru confortabil;
3. posibilitatea de a munci în imediata apropiere de domiciliu;
4. un sistem de salarizare transparent;
5. acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
6. angajare oficială în cîmpul muncii;
7. oportunități de carieră și avantaje financiare;
8. instruire gratuită oferită în mod obligatoriu de companie.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через