Angajăm:

Consultant AX (HR & Payroll)

Responsabilități:
1. Participa la elaborarea documentelor de analiza, design, testare.
2. Participa la parametrizarea si testarea soluției oferite clientului in vederea punerii in funcțiune
3. Acorda asistenta utilizatorilor finali pe durata punerii in funcțiune pana la predarea proiectului de implementare către departamentul de suport
4. Elaborează documentele de analiza si testare conform specificației de business furnizata de client

Cerinte:
1. Studii superioare
2. Experiența relevanta in mediul corporativ in departamentul Financiar-Contabilitate sau in departamentele de Achiziții, Planificare & Producție, Logistica - Vânzări de cel puțin 3 ani
3. Experienta în lucrul cu sistemul Microsft Dynamics AX; SAP
4. Experienta în împlementarea a sistemelor de tip ERP
5. Cunoasterea legislatiei în vigoare cu ultimele modificari (Codul muncii; Legea privind salarizarea in RM; Cod fiscal)
6. Cunoasterea si intelegerea în profunzime a fluxurilor financiar-contabile pentru segmentul HR & Payroll
7. Competente de project management
8. Cunoasterea Limbilor: Romana, Rusa si Engleza
9. Cunoștințe de baza în utilizarea: MS Windows, MS Office, MS Visio.

Oferim:
1. Salariu competitiv cu ajustare anuală
2. Primă de performanță si alte beneficii
3. Treninguri si certificări profesionale
4. Oportunități de dezvoltare si călătorii (seminare, conferințe)
5. Experiență unică de lucru într-o echipa dinamica
6. Condiții de lucru confortabile la loc de munca echipat la nivel înalt
7. Spațiu amenajat pentru odihnă si masă
Candidații selectați vor susține un interviu pentru testarea competențelor profesionale și de cunoaștere a limbii engleze.
Postul se bazează la sediul Societății. Durata normală a timpului de muncă - 8 ore/zi, 5 zile pe săptămână

Candidații interesați în postul dat urmează să expedieze CV la adresa e-mail: hr@BASS.md, cu indicarea in câmpul subiectului scrisorii a denumirii postului - „Consultant AX (HR &Payroll)”

Ești așteptat in echipa experților!

hr@BASS.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть