Moldova Agroindbank angajează:

Consilier Principal IMM mun. Chişinău, Direcția Vânzări Active Departamentul Vânzări IMM

Misiune Post:

Asigură buna organizare și desfășurare a activității de vânzare a produselor și serviciilor clienților IMM. Îndeplinește obligațiunile ce țin de creditarea clienților IMM/corporativi. Inițiază relații cu clienții IMM în cadrul sucursalei.

Responsabilități:

  • desfășoară activitatea de promovare și vânzare a produselor bancare creditare și necreditare;
  • efectuează vânzarea cardurilor și produselor aferente pentru clienții IMM;
  • promovează proiectele de acceptare a cardurilor la plată de către comercianți;
  • asigură deschiderea/modificarea/închiderea și înregistrarea conturilor curente și de depozit ale clienților IMM;
  • îndeplinește planul individual de vânzări;

Profilul candidatului:

  • studii superioare în domeniul financiar-economic;
  • experiență de muncă în domeniul creditării IMM de minim 2 ani;
  • abilități de comunicare și negociere, simț dezvoltat al intuiției;
  • cunoașterea tehnicilor de vânzări;
  • capacități de lucru în echipă și decizionale;
  • capacități analitice și de previziune.

Îți oferim:

  • Program individual de dezvoltare profesională;
  • Posibilități de avansare în funcție și mediu de lucru prietenos;
  • Pachet salarial atractiv, bonusuri pentru performanță și avantaje extra-salariale;
  • Oferte corporative la săli de sport;
  • Tichete de masă.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa resurseumane@maib.md, indicând funcția pentru care candidează.

Fii parte a echipei Moldova Agroindbank!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через