Fujikura Automotive MLD angajeaza:

Conducători de echipă / Traineri

PROFILUL CANDIDATULUI:
·         Experienta in domeniul pedagogic (Cadru didactic liceu, scoala profesionala, colegiu)
·         Studii superioare
·         Bun comunicator, organizator, facilitator;
·         Cunoasterea limbilor romana, rusa;
·         Disponibilitate de lucru in schimburi;
·         MS Office (Word, Excel) -este un avantaj;

 RESPONSABILITATI DE BAZA:

·         Crearea, gestionarea și dezvoltarea echipei de producție;
·         Coordonarea si conducerea eficientă a echipei, solutionarea problemelor;
·         Organizarea activitatii membrilor echipei in vederea indeplinirii obiectivelor de productie;
·         Asigurarea cooperarii eficiente cu alte departamente;
·         Raportarea catre superiori cu referire la toate aspectele procesului de lucru in echipa pe care o conduce.

OFERIM:
·         Salariu motivant;
·         Pachet social complet din prima zi de angajare;
·         Program de lucru: pe schimburi;
·         Transport gratuit;
·         Creștere profesională.

Asteptam CV-urile Dumneavoastra  pe adresa chisinau.recruting@eu.fujikura.com
Veti fi contactat pentru un interviu in cazul in care va potriviti cu cerintele postului.
Va multumim!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть