Completator în magazin Uzinelor - (12000 lei la mână)

Magazin Climatec cu mai mult de 18 ani de experiență în domeniul comercializării instalațiilor sanitare și a sistemelor de încălzire caută:

Locul de muncă: str. Uzinelor

Responsabilități:

  • pregătirea comenzilor în conformitate cu solicitările primite;
  • împachetarea bunurilor în funcție de tipul de livrare;
  • verificarea bunurilor înainte de a le trimite clientului.

Cerințe:

  • atenție (foarte importantă în etapa de pregătire a comenzilor);
  • punctualitate (activitatea echipei depinde de aceasta);
  • capacitate de învățare (capacitatea de a asimila rapid informații noi);
  • responsabilitate (căutăm o persoană care este gata să poarte răspundere pentru lucrul efectuat).

Climatec Oferă:

  • instruire;
  • achitarea la timp a salariului (12000 lei la mână);
  • o echipă tânără și prietenoasă.

Program de muncă:
- luni- vineri, de la 9.00 pînă la 18.00
- sîmbătă, de la 9.00 pînă la 14.00

Candidații sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poză, menționând la subiectul mesajului "Completator în magazin", pe următoarea adresă de e-mail: personal@climatec.md.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть