Trade Marketing Representative Associate, (rol temporar)

Suntem JTI, Japan Tobacco International și credem în libertate. Credem că posibilitățile sunt nelimitate atunci când ești liber să alegi. În ultimii 20 de ani am inovat, creând produse noi, mai bune, astfel încât sa oferim consumatorilor o alegere mare. Așa am ajuns să fim prezenți în 130 de țări.

JTI nu este doar afacere. Înseamnă oamenii noștri. Talentul lor. Potențialul lor. Credem că atunci când sunt liberi să fie ei înșiși, să crească, să călătorească și să se dezvolte, se pot întâmpla lucruri uimitoare. De aceea, angajații noștri din întreaga lume, aleg să facă parte din JTI. Motiv pentru care, 9 din 10 angajați ne-ar recomanda unui prieten. Tot datorită acestui fapt, în Moldova timp de opt ani consecutiv ni s-a acordat statutul Global Top Employer.

Așadar, dacă sunteți gata să alegeți o carieră de succes, într-o companie de Top, aplicați pentru poziția de

Scopul Poziției:

  • Dezvoltarea afacerii Companiei pe teritoriul alocat.

Responsabilități:

  • Să reprezinte profesionist în piață Compania, mărcile și proiectele companiei;
  • Să planifice eficient rutele și să viziteze conform planificării punctele de vânzare din teritoriul alocat;
  • Să coopereze activ cu reprezentanții distribuitorului pentru a asigura îndeplinirea obiectivelor operaționale;
  • Să implementeze inițiativele companiei în universul din responsabilitate;
  • Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriul alocat;
  • Să dezvolte relațiile cu clienții din aria de responsabilitate;
  • Să asigure eficiența investițiilor în teritoriul alocat;
  • Să colecteze informații relevante din piață.

Calificări și experiență:

  • Studiile superioare reprezintă un avantaj;
  • Experiența în vânzări reprezintă un avantaj;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Cunoștințe de operare a MS Office și a programelor de operare (Excel, Power Point, Word).

Abilități, Competente & Limbi:

  • Abilități de organizare și planificare;
  • Orientare spre client;
  • Atitudine proactivă și flexibilitate;
  • Adaptabilitate, capacitatea de a găsi oportunități în orice schimbare;
  • Puternice abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj.

Procesul de recrutare:

  • Pre-interviu cu Talent Advisor JTI GBS (Global Business Services);
  • Testare online;
  • Inteviu cu managerul direct și P&C-ul local.

Dacă ești interesat, aplică aici: https://jobs.jti.com/job-invite/92534/

Toate profilele vor fi procesate, însă doar candidații selectați pentru următoarea etapă vor fi contactați de pe un număr din Polonia (aici se află unul dintre Centrele de Servicii Globale JTI).

Gestionar depozit

Suntem JTI, Japan Tobacco International, și credem în libertate. Credem că atunci când ești liber să alegi, posibilitățile devin nelimitate. Ne-am petrecut ultimii 30 de ani inovând și creând produse noi, de calitate pe care consumatorii noștri le pot alege. Așa am ajuns să fim prezenți în 130 de țări.

Însă, afacerea noastră este mai mult decât o afacere, datorită oamenilor noștri, talentului și potențialului pe care îl au. Credem că atunci când sunt liberi să fie ei înșiși, să crească, să călătorească și să se dezvolte, se pot întâmpla lucruri extraordinare.

Acesta este motivul pentru care angajații noștri din întreaga lume aleg să facă parte din echipa JTI. Acesta este motivul pentru care 87% dintre angajați se simt fericiți lucrând pentru JTI. De aceea, am primit statutul de Angajator de top la nivel mondial, nouă ani la rând.

Așadar, dacă sunteți gata să urmați o carieră pe care o veți iubi, într-o companie pe care o veți iubi, alăturați-vă echipei. #JoinTheIdea.

Pentru mai multe informații, accesați: www.jti.com

Locație: Ialoveni, Moldova
Rol: Permanent

GESTIONAR DEPOZIT

Deținătorul postului este responsabil de organizarea și administrarea depozitului de produse finite și echipamente, asigurând recepția / returul, gestionarea produselor finite și a echipamentelor, precum și livrarea acestora către reprezentanții trade marketing sau direct către clienții JTI.

  • Participă la activitățile specifice de gestiune din cadrul depozitului (recepție, intrări / ieșiri stocuri, livrare, retururi);
  • Desfășoară activități specifice depozitului: recepționare marfă și livrare marfă;
  • Realizează inventariere zilnică si participă la inventarele parțiale şi anuale;
  • Este implicat in gestiunea documentelor specifice activitatii in depozit: facturi de achiziţie, facturi de livrare, avize de însoțire a mărfii;
  • Asigură menținerea ordinii și curăţeniei în depozit şi a necesarului de consumabile;
  • Întocmește rapoarte privind activitatea depozitului;
  • Cunoaște și respectă cu strictețe normele și procedurile interne și normele de securitate și siguranță în muncă.

Cerințe:

  • Studiile superioare vor reprezenta un avantaj;
  • Experiența în gestiune de minim 6 luni;
  • Bune abilitati de organizare si planificare, atentie la detalii;
  • Capacitate de a învăța rapid;
  • Responsabilitate și integritate;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Cunostințe operare PC (Excel, Word).

Va oferim:

  • Oportunitatea de a acumula experienta intr-o companie multinationala de prestigiu;
  • Lucrul intr-o echipa de profesionisti;
  • Un pachet salarial atractiv.

Pasii urmatori:

  • Discutie telefonica cu un Recruitment Specialist (veti primi apelul din Polonia, deoarece Global Business Services are sediul în Varsovia);
  • Interviul online bazat pe competențe;
  • Testare;
  • Interviu cu managerul direct și P&C-ul local.

Dacă descrierea rolului corespunde cu aspirațiile tale profesionale, aplică acum!

Toate profilele vor fi procesate, însă doar candidații selectați pentru următoarea etapă vor fi contactați.

Другие вакансии этой компании

20 Апреля 2024
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть