Angajăm:

Colaborator grupă operativă

Compania stabilă aflată în proces de dezvoltare angajează colaboratori în subdiviziunea de elită – grupa operativă.

Cerințe:
- condiție fizică bună, înălțime de cel puțin 1,80 m;
- abilități de comunicare, responsabilitate, exprimare corectă;
- capacitatea de a lua rapid decizii, spirit de observație;
- cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități:
- luare de măsuri rapide în situații excepționale și ieșite din comun;
- rezolvarea situațiilor de conflict.

Condiții de muncă:
- program de lucru în ture;
- salariul iniţial pentru perioada de stagiere pentru persoanele fără experienţă este de 500 lei pentru o tură de 24 ore ( + 50 lei pentru conducătorii auto),  pentru persoanele cu experienţă în grupă salariul începe cu 600 lei pentru o tură ( + 50 lei pentru conducătorii auto), ulterior în creştere.
- șoferul grupei operative va fi remunerat suplimentar cu 50 de lei pentru fiecare tură;
- salariu stabil și plătit la timp;
- posibilitatea de a obține un venit suplimentar (participarea la paza evenimentelor în masă);
- contract încheiat pe o perioadă de 2 ani;
- frecventarea regulată a sălii de forță este o condiție obligatorie (sala și antrenorul fiind oferite gratis de companie);
- oportunități de dezvoltare profesională și de creștere a venitului personal;
- angajare oficială în cîmpul muncii, concediul de odihnă anual și cel de boală plătite.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: prosecutor@list.ru     sau să ne contacteze la numerele de telefon: 079 701 489.
Vă așteptăm în fiecare zi lucrătoare a săptămînii, de la 11.00 pînă la 16.00, la adresa: or. Chișinău, str. Paris, 38.

E-mail: prosecutor@list.ru
Telefon: 079701489

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть