Radisson Blu Leogrand Hotel, anunță poziția vacantă de:

Cofetar

Responsabilitățile de bază:
- Pregătirea produselor de patiserie și cofetărie, în special prăjituri și torturi, decorarea acestora;
- Aranjarea estetică și plăcută pe platouri;
- Asigurarea pregătirii în timp util a bucatelor din secțiunea atribuită;
- Respectarea tuturor standardelor, strategiilor și perspectivelor în ceea ce privește oferirea serviciilor companiei.

Studii și experiență:
- Studii de specialitate (cofetar categoria IV, V)
- Se acceptă și studenți

Profil personal:
- Atenție la detalii, acuratețe,responsabilitate și orientare către rezultat;
- Dorința de a învață lucruri noi și de autodezvoltare continuă;
- Abilitate de a conlucra în echipă.

Notă:
Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, rugăm să expediati CV-ul Dvs. la adresa hr.chisinau@radissonblu.com cu specificarea poziției pentru care aplicați. Sau apelați la numărul de telefon 078 888 690.

Vă mulțumim!

E-mail: hr.chisinau@radissonblu.com
Telefon: 078 888 690

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Supermarket Nr.1

Кондитер

Supermarket Nr.1 • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Volta

Patiser (Botanica)

Volta • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!