Cofetar, Patiser | Кондитер

MIRO angajează:

Noi suntem echipa MIRO!

De 7 ani producem cele mai bune si frumoase torturi și deserturi.
Producerea se află la Botanica, Cuza Voda 49/1 și poți ajunge ușor din orice punct al orașului! Producerea este noua, dotată cu utilaj modern și totul este foarte curat și îngrijit.

  • Lucrăm de la 9.00 la 18.00, 3 zile lucru - 2 odihna! Orele suplimentare (foarte rar) se achită suplimentar!

Producem doar deserturi din produse naturale fără premixuri, margarină sau frișcă vegetală. Mereu avem rețete și idei noi și nimeni nu se plictisește. Cu siguranță vă te vei mândri să faci așa produse!

Ne dorim să angajăm oameni buni la suflet, responsabili și zâmbitori! Trebuie să ai experiență sau o dorință FOARTE mare de a învăța rapid!
Salariul este decent și aveți posibilitatea să avansați rapid!

Responsibilițăti principale:

  • Producerea torturilor și deserturilor conform standardelor de firmă;

Cerințe:

  • Adeverintă
  • Experiență de muncă minim 1 an (avantaj);
  • Studii in domeniul cofetăriei;
  • Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie;
  • Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare.

Avantaje:

  • Producem doar torturi la comandă – volumul de lucru este mic;
  • Programul de lucru este 3 zile din 2, 9.00 – 18.00;
  • Lucrăm doar cu produse naturale;
  • Suntem o echipă tânără și ambițioasă;
  • Aveți perspectiva de creștere profesională;
  • Angajăm official.

Dacă credeți că sunteți potrivit(ă) pentru această poziție vă rugăm să ne apelați la 069998942 și/ sau să trimiteți CV la hr.miro.md@gmail.com

Здравствуйте, мы команда MIRO!

В течение 4 лет мы производим лучшие и самые красивые торты. Мы очень быстро растем, и поэтому мы нуждаемся в вас в нашей команде!

Производство на Ботанике, и вы можете легко добраться из любои точки города! Производство новое, оснащено современным оборудованием, все очень чисто и аккуратно.

  • Работаем с 9.00 до 18.00, 3 рабочих дня - 2 отдыха! Дополнительные часы (очень редко) оплачиваются сверху!

Мы производим десерты только из натуральных продуктов, самых высокачественных продуктов. У нас всегда новые рецепты и идеи, и никто не скучает. Вы обязательно будете гордиться тем, что делаете такие десерты!

Мы хотим нанять хороших людей, ответственных и душевных! Вы должны иметь профессиональный опыт или учиться очень быстро!

Зарплата приличная, и вы можете быстро продвигаться! Мы всегда замечаем старательных.

Основные обязанности:

  • производство тортов и десертов по стандартам компании;

Наши пожелания:

  • минимум 1 год опыта;
  • знание технологий и методов приготовления кондитерских изделий;
  • знание санитарных норм и требований;

Преимущества:

  • Мы осуществляем работу на заказ, нагрузка небольшая;
  • Зарплата стабильная, она независима от количества заказов;
  • График работы 3 на 2, 9.00 - 18.00;
  • Мы работаем только с натуральными и лучшими продуктами;
  • Мы молодая и амбициозная команда;
  • Перспектива профессионального роста и обучения;
  • Официальное трудоустройство.

Если вы считаете, что подходите для этой должности, позвоните нам по номеру 069998942 и / или отправьте свое резюме на hr.miro.md@gmail.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV