”MAIB-Leasing” S.A., compania-fiică a BC ”Moldova-Agroindbank” S.A. și lider pe piața serviciilor de leasing din Republica Moldova, oferă servicii de leasing financiar pentru achiziționarea de bunuri de folosință îndelungată, și anume: leasing pentru achiziționarea de automobile, echipamente și utilaje, tehnică agricolă, imobile, etc..

În prezent „MAIB-Leasing” S.A. anunță concurs pentru postul:

Client Service Manager

Misiune post: Gestiunea relațiilor cu clienții companiei

Responsabilități specifice:
- Înregistrarea clienţilor în baza de date, formarea dosarelor de leasing şi gestionarea documentelor primite de la client
- Acordarea consultanței clienţilor privind condiţiile şi contractele de leasing/asigurări
- Soluţionarea solicitărilor clienţilor, în limita competenţelor
- Conlucrarea cu departamentele Societăţii în vederea rezolvării solicitărilor clienţilor
- Operarea şi procesarea datelor din sistemul intern de evidenţă a contractelor de leasing
- Organizarea și monitorizarea asigurării obiectelor de leasing
- Întocmirea și gestionarea documentației necesare în vederea înmatriculării si transmiterii în leasing a autoturismelor, precum și reprezentarea Societății în relația cu instituțiile de stat implicate în procesul de înmatriculare auto
- Efectuarea altor sarcini de serviciu delegate

Profilul candidatului:
- Studii: superioare economice
- Experienţă într-un domeniu similar
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat
- Cunoașterea PC la nivel avansat (Microsoft Office, 1C System, etc)
- Abilităţi excelente de comunicare
- Auto-organizare, gestionarea priorităților de lucru
- Permis de conducere categoria B

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul la adresa de  e-mail: vacancies@leasing.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть