Chelneri

Angajăm:

Chelneri

Local cu amplasare ultracentrală!
Un loc preferat de către tineretul Chișinăului și vizitatorii acestuia!
Invităm chelneri în echipa tânără și prietenoasă a localului Teatrul Gastronomic.

Ești rapid și plin de energie?
Îți place munca în echipă și dorești să lucrezi într-un mediu tânăr unde îți vei putea dezvolta abilitățile și profesionalismul?
Atunci ești candidatul nostru!

Ce oferim?

  • salariu competitiv și achitat la timp;
  • program de lucru în ture;
  • vei activa într-un local cu renume;
  • angajator loial și personal prietenos;
  • mese gratuite;
  • creștere profesională;
  • stagiu și formare profesională pentru tinerii profesioniști ce nu au experiență;
  • instruire și dezvoltare continuă din contul companiei.

Cerințe:

  • experiența de muncă va fi un avantaj, dar luăm în considerare și
  • candidații fără experiență;
  • abilități de lucru în echipă;
  • rezistență la stres și disciplină;
  • cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj);
  • exprimare corectă și capacitatea de a întreține o conversație, orientare către client;
  • dinamism, perseverență, capacitate de a învăța.

Responsabilitățile postului:

  • deservirea oaspeților;
  • cunoașterea meniului restaurantului și barului pentru a servi oaspeții la cel mai înalt nivel;
  • crearea unui mediu în care oaspeții să se simtă confortabil;
  • respectarea standardelor de deservire.

Nu ezita să ne contactezi pe numărul 079290126 sau să trimiți un CV!

Vom fi încântați să te alături echipei noastre!

Telefon:
079290126

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть