Chelner/Официант

Suntem prezenţi deja în nouă oraşe ale ţării şi includem marketuri, pizzarii şi restaurante, cu un decor original, produse de calitate şi o bucătărie remarcabilă. La moment ne lărgim cu paşi siguri pentru că suntem o echipă de profesionişti care muncesc cu devotament. Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Şi anunţăm concurs de angajare pentru postul:

Eşti pasionat de munca ta şi vrei să faci parte dintr-o echipă puternică şi prietenoasă?!
Atunci vino în echipa noastră!

Obligațiunile postului:
  • Servirea oaspeților în conformitate cu standardul restaurantului;
  • Mențineținerea curăteniei la locul de muncă;
  • Îndeplinirea planului de vânzări;
  • Comunicarea cu oaspeții.
Cerinţe faţă de candidat:
  • Cunoașterea limbilor: rusă, de stat;
  • Responsabil, atent, carismatic;
  • Capacitatea de a solutiona situațiile de conflict.
Ce oferim:
  • Angajare oficială;
  • Program de lucru in ture 2/2 (8.00-22.00)
  • Salariu atractiv;
  • Formare profesională pe Companiei.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: hrangajam111@gmail.com  cu indicarea postului solicitat ”Chelner”.
Detalii la tel. 069870480.

Увлечен своей работой и хочешь стать частью профессиональной и дружной команды?!
Приходи к нам!
Обязанности:
  • Обслуживание гостей по стандартам ресторана;
  • Соблюдение чистоты на рабочем месте;
  • Выполение плана продаж;
  • Общение с гостями.
Требования к кандидату:
  • Знание языков: русский и государственный язык;
  • Ответственный, внимательный, харизматичный;
  • Способность найти выход из конфликтной ситуации.
Гарантируем:
  • Официальное трудоустройство;
  • График посменный 2/2 (8.00-22.00);
  • Мотивирующая заработная плата;
  • Профессиональное обучение за счёт компании.
Заинтересованных кандидатов просим выслать CV на email: hrangajam111@gmail.com  с указанием желаемой должности ”Официант”.
Доп. вопросы по тел. 069870480

E-mail: hrangajam111@gmail.com

Tel: 069870480

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через