Casier(ă), sectorul Rîșcani (9000 LEI NET)

 Cel mai mare hypermarket de construcții din țară ZIKKURAT

Oferim

  • Grafic confortabil
  • Salariu decent  de la 9000 Lei NET

Angajăm rapid!

  • Dorești sa fii parte a unei echipe mega cool?
  • Atunci ești bine venit la Zikkurat!
  • Nu cerem experiență - doar entuziasm și dorința de a lucra într-o echipă de oameni frumoși.
  • Suntem o companie din industria de retail specializată în comercializare produselor industriale, în care împreună formăm o echipă mega puternică!

Responsabilitățile tale

  • Asiguri o servire amabilă și orientată către client
  • Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului

Profilul tău

  • Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
  • Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi

Beneficii suplimentare

  • Creăm un mediu motivant și plăcut pentru tine și colegii tăi. Zikkurat îți oferă adăugător la sălariu net și tichete de masă, la fel beneficiezi și de reduceri la materiale de construcție în cadrul magazinului.

Suntem locul potrivit pentru viitoarea ta carieră!

E-mail: hr@zikkurat.md
Telefon: 069537273

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть