Ghid în echipa Panda Tur

VREI SĂ CĂLĂTOREȘTI ȘI SĂ FII ACHITAT PENTRU ACEASTA?

Compania Panda Tur își mărește echipa și caută un ghid de turism dedicat și pasionat pentru a se alătura aventurii noastre! Dacă iubești să descoperi locuri noi, să împărtășești cunoștințe captivante și să oferi experiențe memorabile turiștilor noștri, te așteptăm cu brațele deschise în familia Panda Tur.

Responsabilități:

  • Conducerea grupurilor de turiști în excursii locale și internaționale.
  • Furnizarea de informații istorice, culturale și geografice interesante despre destinațiile vizitate.
  • Asigurarea siguranței și satisfacției clienților în timpul călătoriilor.
  • Gestionarea itinerariilor și coordonarea activităților zilnice ale grupului.

Beneficii:

  • Vizitarea a peste 1000 de obiective turistice în toată lumea
  • Oficiul în centrul orașului
  • Salariu motivant și bonusuri atractive
  • Echipă tânără și prietenoasă
  • Traninguri, seminare
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Cerințe:

  • Cunoștințe de geografie, istorie, limbi străine (constituie un avantaj);
  • Abilitați bune de comunicare și negociere;
  • Calități organizatorice, dinamism, seriozitate, inițiativa;
  • Discurs documentat;
  • Atitudine convingătoare;
  • Răbdare consistentă;
  • Disponibilitate pentru program flexibil și pentru deplasări.

Dacă eşti cointeresat şi corespunzi cerinţelor de mai sus, expediază CV-ul și poză unde zâmbești la adresa: hr@pandatur.md

E-mail: hr@pandatur.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть