Complexul Comercial
“ZIKKURAT - MARKET” angajează

Casier

CERINȚE:

  • Persoană comunicabilă, ambițiosă, responsabilă, punctuală;
  • Cunoștințe utilizare PC;
  • Experiență la un post similar constituie un avantaj;
  • Cunoaşterea a limbelor română şi rusă.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Deservirea clienților personae fizice și juridice;
  • Verificarea conformității datelor introduse în calculator, cu datele din documentele primare emise;
  •  Efectuarea operațiunilor de casă (încasarea numerarului, întocmirea registrului de casă, acceptarea cardurilor, etc.)

OFERIM:

  • Venit lunar 5 500 - 6 000 MDL (net), mărimea se stabileşte în urma interviului;
  • Oportunități de dezvoltarea carierei;
  • Tichetelor de masă în mărime de 45 lei/zi;
  • Întreg pachet social conform legislației RM.                                                                                                      NOI SUNTEM LOCUL POTRIVIT PENTRU VIITOAREA TA CARIERĂ!                              Notă: Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa: hr@zikkurat.md cu specificarea postului solicitat.

E-mail: hr@zikkurat.md

Telefon: (022) 577 007

               068 40 14 40

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть