Liderul național în domeniul prestării serviciilor juridice de perfectare a actelor românești “JustConsult” S.R.L, este în căutarea unui coleg în calitate de:

Casier

Descrierea postului/Responsabilități:
- Organizarea și efectuarea operațiunilor de casă;

- Încasează numerarul din partea clientelei companiei;
- Emite bonuri fiscale pentru serviciile prestate din partea companiei;
- Verifică corectitudinea și concordanța datelor înscrise în facturile fiscale;
- Întocmește și verifică actele de evidență contabilă;
- Alte obligațiuni specifice postului.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare finisate de profil economic;
- Experiență de muncă minim 6 luni pe o poziție similară sau ajutor contabil-șef și etc;
- Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
- Cunoștințe avansate de mânuire a aparatului de casă și control;
- Cunoașterea fluentă a limbelor română, rusă.

Oferta:
Pachet salarial atractiv, la care se alătură și beneficiile non-financiare;
- Colectiv tânăr, prietenos și profesionist;
- Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Ismail, 81/1, Sectorul Centru;
- Posibilități reale de avansare în carieră;

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: hr@justconsult.md   (indicând obligatoriu postul la care candidați) și noi îți garantăm legătură. Pentru informații suplimentare apelați: 061137060.

E-mail: hr@justconsult.md

Telefon: 061137060

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Casieri

Stroylux • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Кассиры

Keramin • Сегодня, Кишинев

Casieri

Kentuky Fried Chicken (KFC) • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!